Nowoczesny design z dodatkiem praktyczności – jak odświeżyć wygląd komputera

Stacjonarna jednostka w ostatnim czasie przechodzi duże zmiany. Początkowo białe obudowy ustępują miejsca unowocześnionym, wzmocnionym konstrukcjom, a montowane dodatkowo chłodzenie gwarantuje znacznie wydajniejszą pracę. Co więcej, duże znaczenie dla wyglądu całej jednostki mają nie tylko praktyczne dodatki, ale też nowoczesne gadżety. Na rynku nie trudno znaleźć komponenty dopasowane do potrzeb użytkownika i samego komputera. Podpowiadamy jakie wybrać chłodzenie, klawiaturę i obudowę!

Chłodzenie – wodne czy powietrzne?

Ten odwieczny dylemat wbrew pozorom nie tak trudno jest rozwiązać. Niezależnie od tego, czy w obudowie będzie chłodzenie cieczą, czy nie, chłodzenie powietrzne zawsze jest wymagane. To właśnie ono zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy i chłodzi poszczególne podzespoły. Możesz jednak wyposażyć swoją jednostkę w dodatkowe wentylatory – im będzie ich więcej, tym skuteczniejsze będzie chłodzenie powietrzne.

Chłodzenie wodne jest znacznie bardziej efektywne i najlepiej inwestować w nie wtedy, gdy spodziewasz się wykorzystania w pełni potencjału komputera. Jest ciche, łatwe w montażu, a przede wszystkim bezpieczne. Chłodzenie wodne powstało po to, by wspomóc jednostkę podczas najbardziej obciążającej pracy – korzystając z niego, z pewnością nie pożałujesz.

Klawiatura – jaka będzie najlepsza?

Podczas intensywnej pracy na komputerze czy pełnej emocji rozgrywki duże znaczenie ma klawiatura mechaniczna. Musi być wytrzymała i dobrze wykonana, a z pewnością posłuży Ci przez długie lata. Podczas wyboru musisz pamiętać o swoim komforcie. To on ma największe znaczenie. Drugą kwestią jest design. Nowoczesne klawiatury dają możliwość dostosowania koloru podświetlenia do własnych preferencji, dzięki czemu zyskujesz w pełni spersonalizowany sprzęt. W Hard-PC znajdziesz mnóstwo propozycji, które wyróżnia wyjątkowa technologia podświetlająca każdy klawisz z osobna.

Skóra dla komputera – dobierz optymalną obudowę

Obudowa do komputera jest jak skóra dla człowieka – ochrania delikatne wnętrze i minimalizuje osiadanie na poszczególnych elementach kurzu. Pełni ona nie tylko funkcje praktyczne, ale też estetyczne, dlatego też coraz częściej wybierana jest obudowa do komputera RGB. Ten trwały komponent daje możliwość samodzielnego dostosowania designu jednostki do preferencji. Nie czekaj i sprawdź dostępne na stronie sklep.hard-pc.pl obudowy!

Wymieniając poszczególne części komputera i dbając o niego, znacząco poprawiasz swój komfort pracy. Zwiększasz też swoją produktywność i podnosisz jakość swojej pracy. Zobacz, jak jeszcze możesz unowocześnić swój komputer stacjonarny na Hard-PC!

Wszelkie prawa zastrzeżone | © 2019 | Maxgraph