SPRINT/ITS – zarządzanie ruchem w mieście

SPRINT/ITS – zarządzanie ruchem w mieście

SPRINT/ITS to otwarta platforma integracyjna, która dedykowana jest zarządzaniu ruchem. Została stworzona przy użyciu nowoczesnych narzędzi programistycznych, które pozwalają zwizualizować dane. Skutecznie łączy podsystemy zarządzania ruchem w miastach i drogach pozamiejskich w jedno, wspólne środowisko. Przekonaj się, jak bardzo SPRINT/ITS jest potrzebny w miastach.

Czym właściwie jest SPRINT/ITS?

SPRINT/ITS (https://SPRINT.pl/pl/uslugi/aplikacja-SPRINT-its) pozwala zintegrować zarządzanie ruchem w mieście. Bazuje na różnych podsystemach, dostosowanych do specyfiki danego obiektu. Do zarządzania ruchem w miastach przeznaczony jest SPRINT/ITS/SCATS. Modułowość cechująca ten system pozwala na dostosowanie funkcjonalności systemu do potrzeb każdego konkretnego projektu. Warstwa sterowania ruchem została oparta o system SCATS, który można modyfikować o dodatkowe funkcje.

A może system SPRINT/ITS?

Modułowa budowa, a także wyposażenie w otwarte interfejsy wymiany danych, pozwala systemowi SPRINT/ITS na szybkie i proste rozbudowanie o nowe funkcje. Możliwa jest także integracja z aplikacjami zewnętrznymi. System ten umożliwia nadanie priorytetu konkretnym pojazdom komunikacji miejskiej, dzięki czemu można poprawić ich punktualność. Dostępność przeróżnych tablic informacyjnych, a także planer podróży, który bazuje na czasach rzeczywistych, pomoże każdemu pasażerowi na lepsze zaplanowanie podróży. Tak zwane „znaki zmiennej treści” pozwolą również na skrócenie czasu przejazdu samochodem czy motocyklem. Poziom bezpieczeństwa zostanie podniesiony przez sprawniejsze zarządzanie infrastrukturą.

Uzupełnij system SPRINT/ITS

Spółka Sprint przedstawia także ofertę uzupełniającą SPRINT/ITS. Są to Inteligentne Systemy Transportowe oraz system parkingowy – 4Park, a także monitoring wizyjny. Połącznie tych wszystkich udogodnień sprawi, że miasto będzie jeszcze bardziej nowoczesne. Inteligentne Systemy Transportowe (ITS) zintegrują technologie, urządzenia i działania, które usprawniają funkcjonowanie transportu w zakresie między innymi komunikacji. 4Park to system, którego zadaniem jest detekcja wolnych miejsc parkingowych, a systemy monitoringu wizyjnego pomogą zapewnić bezpieczeństwo.

SPRINT/ITS to system, który z pewnością przyda się nie tylko w większych, ale i w mniejszych miastach. Ułatwia wszystkim uczestnikom poruszanie się po drogach. Pozwala również stworzyć miasto bezpieczne i nowoczesne.

Wszelkie prawa zastrzeżone | © 2019 | Maxgraph